Bakırköy Cumartesi Pazarı Yeniden Düzenleniyor

Bakırköy Cumartesi Pazarı Yeniden Düzenleniyor

Halkımızın en çok rağbet ettiği pazarlarımızdan Bakırköy Cumartesi pazarımız yeni bir yapıya kavuşacak. Yolları yeniden düzenlenecek olan pazarımızın üzeri de kapatılarak, Avrupa standartlarında toplu alışveriş merkezi haline getirilecek.

Emsal pazarların incelenmeye başlandığı 2000 yılından günümüze gelene kadar çeşitli projelerin çıkartıldığı ve sonunda en uygun projenin hayata geçeceğini belirten Bakırköy pazarımızı bu çirkin görüntüden ve esnafımızı bu çileden kurtarmak amacındayız... Belediye başkanı Sn. Ahmet Bahadırlı'nın yaptığı açıklamada; gökkafes çatı, araçların rahatlıkla girip çıkabileceği ve müşterilerimizin gönül rahatlığıyla alışveriş yapabileceği yollar, özel güvenlik teşkilatı ve ilerki aşamada da kapalı devre televizyon sistemini kurarak çağdaş bir pazar yaratmayı hedefliyoruz dedi ve Cumartesi Bakırköy pazar yerinin üzerinin kapanması işlemine bu kış başlanacağı müjdesini verdi.

Oda başkanı Mesut Şengün'de yönetimiyle beraber özellikle mağdur olduğunu bildiğimiz, meyve sebze esnafı başta olmak üzere çeşitli sebeblerle hakları olduğu halde tezgahlarını açamayan esnaflarımızın da haklarını gözeterek, Fizibilitesinin hazırlandığı, belediyemizce de onay aşamasında olan bu projenin kısa zamanda bitirileceği ve esnafa yapılacak hizmette sınır tanımadıklarını, yeni pazarlarda dahil olmak üzere esnafımızın sosyal hayatını da zenginleştirecek başka projelerinin de olduğunu belirtti.

İlgili Fotoğraflar

1 Kasım 2002 Cuma | 16478 Görüntülenme

İlgili Kategori: Pazarcı 1.Sayı

Facebook
PAZARLAR
ÜYELİK İŞLEMLERİ
YILLIK AİDATLAR
İSO
Etiketler
Twitter

Benzer İçerikler