Doğum Günü Sürprizi

Doğum Günü Sürprizi

Günlerden 01 Kasım 2002 Sevgili Belediye Başkanımız Ahmet Bahadırlı'nın yapımı devam eden oda hizmet binamızı Sn. Ali Talip Özdemir'le beraber ziyaret edeceklerini öğrenince, pazarcı esnafı, esnaf dostu belediye başkanlarına bir sürpriz hazırlamak istedi, daha önce yapılan istihbaratlarla o gün doğum günü olduğunu öğrendikleri Bahadırlı başkana doğum günü partisi...

Pazar tezgahlarından masalar hazırlandı. Üzerinde resmi bulunan doğum günü pastası siparişi verildi. Bitlisli pazarcılar folklor ekiplerini getirdi, Belediyemizin bandosu da son çalışmalarını pazarımızda yapma lutufunu gösterince mükemmel bir organizasyon şekillenmişti bile...

Bahadırlı başkan, Ali Talip beyle araçlarından indiklerinde bando "Happ Birtday To You" -İyiki doğdun- başkanı çalıyor, folklorcularımız Bitlis'in oyunlarından en güzel örnekleri sergiliyorlardı.

Yaptığı teşekkür konuşmasında hayatında ki en güzel doğum gününü kutladığını belirten Bahadırlı Başkan, Odamız başkanı Mesut Şengün'ün şahsında pazarcı esnafımıza teşekkür ederken, başkanımızda bu anı ölümsüzleştirmek için özel olarak hazırlanmış Odamızın simgesi olan bronzdan yapılmış kefeli terazileri hem Bahadırlı Başkana hemde eski Bakanımız Ali Talip Bey'e ve efsane müdürümüz sevgili Muzaffer Kutlu'ya takdim ediyordu.

Doğum Günü Sürprizi

Kendisine doğru atılan bir adıma on adımla gitmesini bilen pazarcı esnafı, kadirşinaslığını meydana astığı pankartta mütevazi olarak dile getiriyordu:

"Pazarcıların Yakın Dostu Sayın Ahmet BAHADIRLI Doğum Gününüz Kutlu Olsun"

1 Kasım 2002 Cuma | 1916 Görüntülenme

İlgili Kategori: Pazarcı 1.Sayı

Facebook
PAZARLAR
ÜYELİK İŞLEMLERİ
YILLIK AİDATLAR
İSO
Etiketler
Twitter

Benzer İçerikler