Yeni Ve Daha Çağdaş Bir Bakırköy

Yeni Ve Daha Çağdaş Bir Bakırköy

Bakırköy Belediyesi, Yeni Dönemde Ateş Ünal Erzen'le Beraber Yeni Ve Daha Çağdaş Bir Bakırköy Hedefliyor.

C.H.P. Bakırköy İlçesinden Belediye Başkanı adayı olduğunda, İstanbul Umum Pazarcılar Esnafı Odasını ziyaret eden, Galatasaray’ın eski yöneticisi ve başarılı iş adamlığını yılın iş adamı seçilerek geçmişte perçinleyen Sn.Ateş Ünal Erzen Bakırköy’ün yeni Belediye Başkanı oldu.

Seçim kampanyası sırasında, semt pazarlarını dolaşarak esnafların sorunlarını dinleyen Sn.Erzen, pazarcı esnafının ve halkın yoğun ilgisiyle karşılandı. Bakırköy çırpıcı cumartesi pazarında oda yöneticileri ile beraber yapılan gezide sorunları yerinde gören Erzen’e oda binasında pazarcı esnafının ve kurumun kuruluşu-yapısı dertleri aktarılırken, Oda Başkanı Mesut Şengüıı; Bakırköy pazarlarının ve öncelikle çırpıcı cumartesi pazarının sorunlarını anlatmış, pazarın üstünün kapanması dahil çağdaş ve modern bir pazarın alt yapısının hazır olduğunu, konuyla ilgili proje tasarımlarının Belediyede mevcut olduğunu söyleyerek “Sayın Erzen seçilirseniz, bize söz verirmisiniz” demiş ve o sözü almıştı.

Çarşı.Yeşilköy, Salı Osmaniye ve Dikilitaş pazarlarınında sorunlarının dile getirildiği o brifing, sayın Ateş Ünal Erzen’in “Biz pazarcı esnafının sorunlarını yerinde gördük ve anlatılanları dinledik, çözümleri pazarcı esnafının kurumu, pazarcılar odası ile birlikte ve seçildiğimiz gün itibarıyla acilivet sıralamasına koyar ve ivedilikle çözeriz, ortak çözümler-ortak üretimlerde beraber olacağız” söylemiyle nihayetlenmişti.

Sayın Ateş Ünal Erzen şimdi Bakırköy Belediye Başkanı, görevi devir aldığında da ziyaretine ve tebriğe gittiğimiz Sn. Erzen'i aynı kararlılık ve doğrultuda gördük. Pazarcı esnafı adına umutlandık. Bakırköy’ün daha çağdaş ve modern yeni yüzünün yapılandırılmasında, pazarcı esnafı ve onun kurumu pazarcılar odası ve diğer tüm sivil toplum örgütleriyle ortak platformlar oluşturacağını söyleyen sayın Erzen'e Belediye de bu yeni dönemde başarılar diliyoruz.

İlgili Fotoğraflar

1 Haziran 2004 Salı | 1901 Görüntülenme

İlgili Kategori: Pazarcı 8.Sayı

Facebook
PAZARLAR
ÜYELİK İŞLEMLERİ
YILLIK AİDATLAR
İSO
Etiketler
Twitter

Benzer İçerikler