Yerel Seçimlerde Yeniden Seçileceği Kesin Olarak Bilinen Şişli Nin Efsane Başkanı Mustafa Sarıgül

Yerel Seçimlerde Yeniden Seçileceği Kesin Olarak Bilinen Şişli Nin Efsane Başkanı Mustafa Sarıgül

Yerel Seçimlerde Yeniden Seçileceği Kesin Olarak Bilinen Şişli Nin Efsane Başkanı Mustafa Sarıgül Halktan İstediği Rekor Oya Ulaşarak “Sevgi Kazanacak” Diye Çıktığı Yarışta İpi Açık Farkla Göğüsledi...

Belediyecilikte örnek ilçe olarak gösterilen İstanbul’un Şişlisin de Mustafa Sarıgül G.H.P. Şişli den tekrar aday olduğunda seçim kampanyasını “Sevgi kazanacak” şiarı üzerine kurmuştu. Kampanya boyunca Pazar gezilerini izlemeye çalıştığımız Sarıgülü Feriköyde ki pazartesi ve Perşembe günleri  pazarların  düzenlenmesinin ilk ayağını başlattığı, oldukça yoğun pazarcı ve halkın,İst.Umum             Pazarcılar Esnafı odası Başkanı Mesut Şengün ile Y.Kurulu üyelerinin de katıldığı toplantıda dinledik. Sarıgül özetle pazartesi ve Perşembe günleri açılan pazarın giriş katının yeniden düzenlenerek daha çağdaş ve daha modern bir hale getirileceğini, üst katının da sosyal amaçlı faaliyetlere açılarak semt kulüplerine ve halka açılacağını söyledi.

Pazarcı esnaflarıyla sohbet ederek sorunları bir kez daha dinleyen Sarıgül’ü sevgiyle uğurlamıştı geleneksel semt pazarcıları..

29 Mart geldi ve Sarıgül tekrar Başkan seçildi.. ......evet gerçekten sevgi kazanmıştı.

İlgili Fotoğraflar

1 Nisan 2004 Perşembe | 1684 Görüntülenme

İlgili Kategori: Pazarcı 8.Sayı

Facebook
PAZARLAR
ÜYELİK İŞLEMLERİ
YILLIK AİDATLAR
İSO
Etiketler
Twitter

Benzer İçerikler