Kulaksız Salı Pazarı Esnafı İle Toplantı

Kulaksız Salı Pazarı Esnafı İle Toplantı

Yeniden düzenlenecek olan Beyoğlu Belediyesine bağlı Kulaksız Salı Pazarı esnafı ile pazarın durumuna ilişkin oda merkezimizde toplantı yapıldı.

Beyoğlu Belediyesinin, İbadullah Sokak, Arda Caddesi  ve Okçu Yücel sokaklarda kurulan Salı pazarının tek caddeye kurulmasına karar vermesinin ardından yapılması planlanan toplantıya Kulaksız Salı pazarı esnafı ve oda yöneticileri katıldı.

Belediye tarafından sadece Arda Caddesine kurulmasına karar verilen pazarın yerleşim düzenine ve yapılacak kısıtlamalara ilişkin açıklamalar yapan Şengün, pazarın mevcut durumu ve yeni yapılan çalışmaları slaytlar üzerinden esnafa gösterdi.

Şengün’ün açıklamalarından sonra esnafın görüşleri alındı. Toplantıda alınan pazarın esnafın gözü önünde çizilmesi kararının ardından, ekran üzerinde esnafla birlikte ön çizimler yapıldı. 

Çizimlerin tamamlanmasının ardından, kroki üzerinde yapılan ölçülü çizimlerin pazarın kurulduğu caddeye uygulanması için 10 Aralık Cumartesi günü saat 14.00'de pazar alanında toplanılmasına karar verilerek toplantı sona erdi. 

İlgili Fotoğraflar

9 Aralık 2016 Cuma | 2144 Görüntülenme

İlgili Kategori: Haberler

Facebook
PAZARLAR
ÜYELİK İŞLEMLERİ
YILLIK AİDATLAR
İSO
Etiketler
Twitter

Benzer İçerikler