Kırtasiyeciler Yeni Hizmet Binasında

Kırtasiyeciler Yeni Hizmet Binasında

KIRTASİYECİLER YENİ HİZMET BİNASINDA

İstanbul Kırtasiyeciler Esnaf Odası yeni hizmet binasının açılışını yaptı. İSTESOB Başkanı Faik Yılmaz, Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın, İSTESOB Başkan Vekili ve İst Pazarcılar Odası Bşk. Mesut Şengün ile çok sayıda oda başkanı, yeni hizmet binasının açılışını birlikte yaptılar. Açılışta konuşan Başkan Faik Yılmaz,  esnafa yeni bir eser bırakmanın mutluluğunu hep beraber yaşadıklarını ifade etti.

Esnaf odaları hizmet binalarını yenilemeye, daha modern şartlarda esnafa hizmet verecek tesisleri açmaya devam ediyor. Başkan Faik Yılmaz, İSTESOB Başkan Vekili ve İst Pazarcılar Odası Bşk. Mesut Şengün, Belediye Başkanı Murat Aydın, Belediye Başkan Yardımcısı Gökhan Kasap, Ak Parti Zeytinburnu İlçe Başkanı Bahattin Ünver,  Kırtasiyecileri Esnaf Odası Başkanı Yavuz Tekçe’nin açılış kurdelesini beraber kestiği oda binası,  Zeytinburnu İlçesi, Çırpıcı Mahallesi’nde bulunuyor.

İSTESOB Başkanı Yılmaz, “Bu ülkeye bir ağaç dikenden bile Allah razı olsun. Oda başkanımız Tekçe’yi tebrik ediyorum. Biz esnafa hizmet etmek için buradayız” şeklinde konuştu.

Belediye Başkanı Murat Aydın ise yeni hizmet yerinin esnaf camiasına hayırlı olmasını dileklerini paylaştı. Esnafın ülkenin temel harcı olduğunu ifade eden Aydın, 15 Temmuz sonrası daha güçlü bir Türkiye olduklarını sözlerine ekledi.

Oda başkanı Tekçe ise perakendeciler ile toptancıları bir araya getirecekler projeler üzerinde durduklarını müjdesini verdi. Tekçe, en büyük hayallerinin ise kırtasiyecilik fuarı düzenlemek olduğunu ifade etti.

İlgili Fotoğraflar

6 Eylül 2016 Salı | 2246 Görüntülenme

İlgili Kategori: Haberler

Facebook
PAZARLAR
ÜYELİK İŞLEMLERİ
YILLIK AİDATLAR
İSO
Etiketler
Twitter

Benzer İçerikler