Editör'den

Editör'den

Türkiye yeni bir seçimin ardından yeniden şekilenmeye çalışırken, gücünü esnafın gücünden alan kararlı genç bir lider İstanbul Umum Pazarcılar Esnafı Odasında sessiz bir devrimi gerçekleştiriyor. Yaklaşık 18 senelik bir çığlığın nihayet yankı bulduğu ortak bir anlayışla, yeniden yapılanan Yönetim Kurulu ve kadroları esnafa hizmet anlayışında dev bir adım atıyorlardı… evet Mesut Şengün’le genç ve dinamik başkanla yeniden beraberiz.

PAZARCI uzunca bir aradan sonra sizlerle kucaklaşırken mesleki sorunlarınızı tüm kamu kurumlarına ve tüm kamuoyuna yansıtmaya, çözüm yollarını açmaya çalışacak, sizlerin her türlü çözüm önerilerinizi, şikayet dilek ve isteklerinizi karar mercilerine sunacaktır.

Başkanımızın yönetimiyle beraber ilkeli ve şeffalık temelinde götürmeyi şiar edindiği bu yeni yönetim anlayışında, bizce Türkiye’nin en büyük meslek gruplarından olan İstanbul Umum Pazarcılar Esnafı Odasının kayıtlı 23.000 kayıtsız da tahminlerimize göre 50.000 civarında yapamayacağı hiçbir şey çözmeyeceği hiçbir sorun yoktur.

Derginiz PAZARCI’da bundan böyle sizin daha gür çıkan sesiniz olarak yayın hayatında yerini alırken her türlü yazı, resim, doküman, bilgi ve belgelerinizi titizlikle değerlendireceğimiz, dilek istek, şikayet ve önerilerinizi de beklediğimizi bir kez daha duyuralım

PAZARCI SİZİN DERGİNİZ SAHİP ÇIKARSANIZ SİZLERLE BERABER YAŞLANMAYI UMUYORUZ

                                                                                                                                                              Saygılarımızla,

Zeki ATA

1 Kasım 2002 Cuma | 1270 Görüntülenme

İlgili Kategori: Pazarcı 1.Sayı

Facebook
PAZARLAR
ÜYELİK İŞLEMLERİ
YILLIK AİDATLAR
İSO
Etiketler
Twitter

Benzer İçerikler