Mübarek Ramazan Bayramını Yeni Oda Hizmet Binamızda Kutladık

Mübarek Ramazan Bayramını Yeni Oda Hizmet Binamızda Kutladık

“Pazarcı”nın ilk sayısında müjdesini verdiğimiz “Yeni Hizmet Binamız” söz verildiği gibi Bayrama yetiştirildi ve Bayramlaşma bayramın üçüncü günü yeni hizmet binamızda yapıldı. Yoğun bir kalabalığın gözlendiği ve izdihamın yaşandığı Bayramın üçüncü günü bir konuşma yapan İstanbul Umum Pazarcılar Esnafı Odası Başkanı Mesut Şengün, yeni dönemde ilk adımın bu hizmet binasıyla atıldığını, bundan sonra da sırasıyla esnafın biriken tüm sorunlarını adım adım çözeceklerini yönetimle beraber esnafın da desteğiyle, çözülemeyecek hiç bir sorunun olmadığını ifade etti. Oda Başkanı Şengün; Esnafın Bayramını kutladığı konuşmasında, yeni hizmet binasının esnafa hayırlı ve uğurlu olmasını diledi.

 Akşamın geç saatlerine kadar süren bayramlaşmada, yapılan sohbetlerde yeni hizmet birasının açılmış olması esnaf tarafından beğeniyle karşılandı.

Yaklaşık (bahçesiyle beraber) 650 metrekarelik alanda kurulan hizmet binamızda, önünde geniş bir otoparkı (ücretsiz), girişte geniş bir bekleme salonu, çift tuvaletiyle beraber rahat bir mutfağı, esnafımızın bütün bürokratik işlerinin görüleceği modern bir arşiv odasınada sahip idari işler ve basın bürosu, bekleme salonunun hemen nihayetinde sağa girişte ikiyüz kişilik konferans salonu, esnafımızı dışarıdan gelecek misafirlere karşı temsilde bulunacak mükemmel bir başkanlık, ikinci başkanlık makamları ve genel sekreterlik oluşturuldu ayrıca tüm kapalı alanlar kaloriferle ısıtılıyor böylece esnafmıza daha iyi hizmetin tüm koşulları yerine getirilmiş oldu.

Bu yeni dönemde ilk adımı bu binamızla atan Oda Başkanımız Mesut Şengün ve yönetimine başarılar dilerken, bu hizmet binasının esnafa kazandırılmasında emeği geçen başta Bakırköy Belediye Başkanımız Sn, Ahmet Bahadırlı olmak üzere Zabıta Müdürümüz Sn, Muzaffer Kutlu’ya ve Bakırköy Belediyesinin tüm birimlerine “PAZARCI” olarak teşekkür ediyoruz.

İlgili Fotoğraflar

1 Aralık 2002 Pazar | 1723 Görüntülenme

İlgili Kategori: Pazarcı 2.Sayı

Facebook
PAZARLAR
ÜYELİK İŞLEMLERİ
YILLIK AİDATLAR
İSO
Etiketler
Twitter

Benzer İçerikler