Beşiktaş İlçesi Yola Beşiktaşlı Başkanla Devam Edecek.

Beşiktaş İlçesi Yola Beşiktaşlı Başkanla Devam Edecek.

BEŞİKTAŞ İLÇESİ YOLA BEŞİKTAŞLI BAŞKANLA DEVAM EDECEK. BJK GENEL SEKRETERİ MİMAR İSMAİL ÜNAL BEŞİKTAŞ İLÇESİNİ BU YENİ DÖNEMDE AVRUPA ŞAMPİYONU YAPMAK İÇİN KOLLARI SIVADI...

Geleneksel semt pazarcılığını en az bu işi yapanlar kadar bilen, babasının semt pazarlarında yağ satarak çocuklarını okuttuğunu övünçle anlatan Mimar İsmail Ünal’la seçim kampanyası sırasında Beşiktaş cumartesi pazarında ki sorunları ve genel Pazar sorunlarını anlatmak amacı ile tertiplenen kahvaltılı toplantıda tanışmış, bu atak, sevimli, heyecanlı, hedefleri olan C.H.P.’ nin Beşiktaş ilçesi Başkan adayım pazara-pazarcıva çok yakın bulmuştuk. İlçe Belediye Meclis 1 .sıra adayı Siirtli eski pazarcı Çetin Soysal’ın da bulunduğu kahvaltılı toplantıda, Oda Başkanı Mesut Şengün’tin; cumartesi Beşiktaş pazarı ile ve esnafın kurumunun vapısı-işlevi ile ilgili anlattıklarını dikkatle izlemiş, cevaben yaptığı konuşmada da, pazarcıyı yapı itibarıyla iyi tanıdığını ne sorun varsa yerinde tespit ederek, karşılıklı diyaloglarla çözmekten yana olduğunu bu anlamda da pazarcının kurumu İstanbul Umum Pazarcılar Esnafı Odası ile ortak platformda buluşabileceğini beyan etmişti.

Bu heyecanlı, sıcak kanlı adayla kampanya boyunca yaptığı Pazar gezilerinde de beraber olduk. Sempatik ve sevimli tavırlarıyla esnafm-halkın ilgisini çekerken objektifimize de ilginç görüntüler takıldı. Semt pazarcılarının Beşiktaş ta ki Meclis üyesi adayı Çetin Soysal’la beraber pazarları dolaşan İsmail Ünal ilginç bir Belediye Başkanı olacağının sinyallerini daha o zamandan vermişti.

29 Mart’ta bayrak el değiştirdi ve sempatisiyle geleneksel semt pazarcılarının hem gönlünü hem oy’unu alan Mimar İsmail Ünal Belediye Başkanı oldu.

Beşiktaş Belediyesinin yeni binasına, yeni dönemin genç Beşiktaşlı Başkanını tebriğe giden Oda Başkanı Mesut Şengün ve Yönetim Kurulunu kapıda karşılayan Belediye Başkanı İsmail Ünal, hakkında ki edinilen olumlu intibaları boşa çıkarmadığını göstermiş oldu. Esprili bir havada geçen tebrikleme de pazarların sorunları bir kez daha dile getirilerek çözüm yolunda esnafın kurumu pazarcılar odası ile Belediye arasında her zaman ortak bir platformda buluşulacağı bir kez daha karşılıklı olarak teati edildi.

İlgili Fotoğraflar

1 Nisan 2004 Perşembe | 1660 Görüntülenme

İlgili Kategori: Pazarcı 8.Sayı

Facebook
PAZARLAR
ÜYELİK İŞLEMLERİ
YILLIK AİDATLAR
İSO
Etiketler
Twitter

Benzer İçerikler